• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Краснопільська селищна рада » Информация » 21 лютого відбулося розширене засідання виконавчого комітету селищної ради
21 лютого відбулося розширене засідання виконавчого комітету селищної ради. Крім членів виконкому у засіданні прийняли участь старший дільничний офіцер поліції – Бондаренко А.М., голова постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, ринкових відносин та управління комунальною власністю – Воропай Л.Д., завідувач ВО бюро селищної ради – Юрко О.І., начальник Краснопільської ЖЕД – Маслюк Г.М., головний бухгалтер Краснопільської ЖЕД – Моголенець С.М., економіст ТОВ «Теплоенерго» - Зеленська В.М., ФОП Цюх В.І.

Під час засідання було обговорено 14 питань і прийнято відповідні рішення. З усіх прийнятих рішень, шість, що стосуються прийняття тарифів на послуги з надання водопостачання, водовідведення, виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, вивезення ТПВ та послуги з утримання будинків і споруд. При затвердженні зазначених тарифів членами виконавчого комітету були враховані всі зауваження і пропозиції, надані робочою групою після їх вивчення.

 Бондаренко А.М. проінформував про стан злочинності на території селищної ради, зауваживши, що найбільше злочинів стосується крадіжок. При цьому звернув увагу на можливість селищної ради встановлення відеокамер по селищу, що покращить роботу працівників поліції у розкритті злочинів.

Було прийнято ряд рішень, що стосуються надання допомоги на поховання, надання дозволу на зріз аварійних дерев, постановку на квартирний облік та інші.

Також члени виконкому затвердили проект реконструкції скверу ім. Л.І. Жаботинського в смт Краснопілля з метою залучення коштів на його реалізацію та виконання робіт по благоустрою території селища.

 

 Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Т.Лєвшакова

 

21 лютого відбулося розширене засідання виконавчого комітету селищної ради
21 лютого відбулося розширене засідання виконавчого комітету селищної ради
21 лютого відбулося розширене засідання виконавчого комітету селищної ради