• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Краснопільська селищна рада » Информация » Вирішено питання десятиріч

Вирішено питання десятирічДесятки років в смт Краснопілля не вирішувались питання по зрізуванню аварійних дерев, які загрожували в разі свого падіння чи падіння навіть гілок, які за діаметром подібні цілим деревам, - пориву дротам електроліній, ліній радіомовлення, пошкодженню будинків, газових мереж та обладнання газових мереж, створювали загрозу життю пішоходів та водіїв в разі падіння гілок чи обриву ліній електропередач під напругою.

           За наявності дозволів на зрізування цих дерев, погоджених державною екологічною інспекцією у Сумській області і наданих рішенням виконавчого комітету селищної ради, жодна організація в районі не бралась вирішити  питання  їх зрізування навіть з оплатою у 6 тис гривень за 1 дерево. В 2015 році Сумська пеніціарна служба погодилась зрізати ці дерева та забрати матеріал але приїхали, побачили, що їх діаметр досягає 150 см і є велика небезпека в разі падіння не в заплановане місце пошкодити комунікації – відмовились.

          Довелось шукати спеціалістів за межами м. Суми. Їх знайшли в м. Охтирка. Спеціалісти від ФОП Савченко Г.С. виконали роботи зі зрізування 16 аварійних дерев за 20 тис гривень.

         Усі спиляні дерева будуть використані для опалення закладів соціальної сфери (ДНЗ «Колосок», ДНЗ «Дзвіночок»). Остання закупка в ДП «Краснопільське лісове господарство»  дров з доставкою обійшлась в 800 гривень за кубічний метр. Власні дрова обійдуться дешевше!

         Співпраця з цим підприємцем буде продовжуватись. Адже ще є аварійні дерева на зрізування яких є дозвіл та є дерева де потрібно отримувати дозвіл на зрізування.

Головне – це безпека людей!Вирішено питання десятиріч
Вирішено питання десятиріч
Вирішено питання десятиріч
Вирішено питання десятиріч

 

Виконавчий комітет