• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

 

Ремонтуємо комунальні дорогиМинулий тиждень в селищній раді можна по праву назвати «тижнем доріг». Адже 3 дні цього тижня проводився ямковий ремонт вулиць Перемога і Слави. Використано близько 90т асфальту. Селищним головою прийнято рішення на найбільш пошкодженій ділянці дороги провести поточний ремонт дороги шляхом суцільного укладання асфальту. Укладено суцільного асфальту близько 200 метрів. Асфальтове покриття було також укладено на в’їзді до Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де раніше постійно знаходилась калюжа.

На відміну від попередніх років в цьому році з державного бюджету кошти на ремонт доріг не виділялись. Укладання асфальту, як і будівництво тротуару по вул. Вокзальна проводилось з бюджету селищної ради.

Також минулого тижня завозились цегляно-щебеневі відходи в село Михайлівка, та на вулиці Казарма, Кутузова, Ватутіна, Радянська в смт Краснопілля. Проведено грейдерування доріг в с. Михайлівка та по вулицях Островського, Пролетарська в смт Краснопілля.  

 

Енергозбереження та турбота про дітей на першому плані!Завжди охайна, доглянута територія Краснопільського НВК «Лісова казка» викликає почуття поваги до трудового колективу та директора цього закладу! Приємно, що відтепер додають гарного  вигляду закладу і металопластикові вікна.

Ще восени минулого року в цьому закладі, в порівнянні з іншими установами, що підпорядковані селищній раді, була найгірша ситуація з вікнами. Рами прогнили настільки, що подекуди скло у вікнах опустилось в прогнивших рамах  створюючи вгорі вільний доступ холоду до другої віконної рами, відкрити вікна було неможливо та й вітер буквально «гуляв» по приміщенню. В результаті цього важко було досягнути потрібного температурного режиму в приміщення та й витрати на опалення були зависокими.Капітальний ремонт пам’ятника загиблим воїнам в с. Новодмитрівка завершено!До 72-ої річниці з дня визволення Краснопілля  від німецько-фашистських окупантів завершено проведення капітального ремонту пам’ятника загиблим воїнам в с. Новодмитрівка.. Роботи виконані Краснопільською ЖЕД. Кошторисна вартість 32,2 тис. гривень. Зараз технічний нагляд проводить перевірку відповідності використання коштів, після чого будуть проведені завершальні платежі за проведені роботи.


Завершено капітальний ремонт сходів в центральній частині селища!Сьогодні в управлінні ДАБІ у Сумській області подана декларація про готовність об'єкту «Капітальний ремонт сходів в смт Краснопілля по вул. Мезенівська» до експлуатації.

За роки незалежності ці сходи ні разу не ремонтувались і люди пересуваючись по них щоразу ризикували при падінні попасти на металеву арматуру. Чи дійсно всі ці роки не було коштів на проведення ремонту?  Не знаю! Зрозуміло одне  «Хто не хоче щось вирішити – шукає причини, хто хоче – шукає можливості!».

Селищною радою було вибрано підрядною організацією з виконання капітального ремонту цього об’єкту Краснопільську ЖЕД. Роботи виконано якісно і в визначені терміни. Освоєно 76,4 тис. гривень. 

 

Минулої неділі в управлінні ДАБІ у Сумській області зареєстрована декларація про готовність об’єкту «Капітальний ремонт системи каналізації ДНЗ «Колосок»» до експлуатації. «Багаторічні проблеми з старою каналізаційною системою нарешті вирішені» - вважає селищний голова Хомічов І.П., адже невідповідність розміщення старих каналізаційних вигрібних ям призвело до початку руйнування допоміжної будівлі та могло привести до руйнування основної будівлі дитсадка.

Селищна рада завжди притримується положення, щоб виділені з бюджету кошти на будівництво, ремонт чи реконструкцію максимально залишались в районі, адже це і сплачені тут податки, і заробітні плати місцевим жителям, і можливість заробити місцевим підприємствам, а не заїжджим. 

 

У Новодмитрівці з’явилась автобусна зупинка Нещодавно в с. Новодмитрівка Краснопільської селищної ради з’явилась автобусна зупинка.  Чекати на шкільний автобус відтепер місцеві дітлахи будуть з комфортом, а головне матимуть змогу сховатися від негоди. За підтримки керівника ФГ «Колос», депутата районної ради О.М. Кунця, працівники селищної ради спільно з мешканцями Новодмитрівки на чолі з депутатом О.Д. Пащенком старій зупинці подарували нове життя.

Новий дах і огорожа Новий дах і огорожа

За фінансування селищної ради, підрядною організацією ТОВ «Теплоенерго» (керівник Супрун М.М.) здійснено капітальний ремонт покрівлі ДНЗ «Дзвіночок» 

 

Новий дах і огорожа Новий дах і огорожа

За фінансування селищної ради, підрядною організацією Краснопільська ЖЕД (керівник Маслюк Г.М.)  збудовано огорожу кладовища по вул. Котовського

 

Краснопільська селищна рада висловлює вдячність керівництву та трудовим колективам зазначених підприємств за своєчасно та якісно виконані роботи.