• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg


Депутати долучились до акції «Подаруй троянду Краснопіллю»Сьогодні, після проведення останньої тринадцятої сесії сьомого скликання депутати Краснопільської селищної ради долучилася до  започаткованої акції «Подаруй троянду Краснопіллю». 

Подаруй троянду КраснопіллюКраснопільська селищна рада долучилася до  започаткованої акції «Подаруй троянду Краснопіллю». Працівники селищної ради разам з учнями-активістами 


Курс на енергозбереженняВ селищній раді одним з пріоритетів в роботі є діяльність, пов’язана з забезпеченням економії енергоресурсів (електроенергії, природнього газу, тепла, води). Так із 650 лампочок освітлення – усі енергозберігаючі. Наступний етап з економії електроенергії на освітлення – це поступова заміна енергозберігаючих ртутновмістних лампочок на світлодіодні, використання таймерів часу, реалізація проектів з освітлення завдяки сонячним батареям. Також в планах встановлення сонячних колекторів для нагрівання води для потреб навчальних та дитячих закладів.

         

Привітання колективу редакції районної газети "Перемога"      Привітання колективу редакції районної газети "Перемога"

    Щиро й сердечно вітаємо вас із визначним ювілеєм – 85-річчям виходу першого номера газети "Перемога". Своєю щоденною працею ви творите і пишете історію Краснопільщини, спонукаєте до роботи думки, наповнюєте оптимізмом та енергією душі земляків.

 

    Щиро бажаємо вам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед! Колективу редакції районної газети "Перемога" бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, світлого та радісного життя!


виконавчий комітет Краснопільської селищної ради


ТОВ «Теплоенерго доводить до Вашого відому, що метою підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання є впорядкування тарифів для створення умов економічно ефективної та безперебійної роботи підприємства при повному покритті витрат підприємства за надані послуги, досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво з урахуванням технічних можливостей підприємства.