• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Краснопільська селищна рада » Актуальні новини » Завершено реконструкцію котелень

 

 

 

Краснопільською селищною радою здані до управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області декларації про готовність наступних об’єктів: «Реконструкція існуючої газової котельні з встановленням котла на твердому паливі потужністю 1 МВТ за адресою: смт Краснопілля, вул. Лєрмонтова, 39» та «Реконструкція центральної котельні по вул. Перемоги, 2а в смт Краснопілля».

Проекти були замовлені селищною радою та розроблені проектантом ФОП Неживко В.М. в 2015 році. В тому ж році проведена експертиза кошторисної частини цих проектів та затверджена документація виконавчим комітетом.

Краснопільською районною державною адміністрацією були направлені ці проекти до обласної державної адміністрації на участь в конкурсі з відбору проектів на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, який було успішно завершено за умови спів фінансування з районного бюджету.

Краснопільською селищною радою, в результаті тендерних торгів проведених на сайті «Тендер. мі» переможцем з виконання робіт об’єкту «Реконструкції центральної котельні по вул. Перемоги, 2а в смт Краснопілля» з кошторисною вартістю 2 млн 197 тис. 606 грн визначено ТОВ «Трест Сумжитлобуд».

Вибір виконавця робіт об’єкту «Реконструкція існуючої газової котельні з встановленням котла на твердому паливі потужністю 1,0 МВТ за адресою: смт Краснопілля, вул. Лермонтова, 39» кошторисною вартістю 454 тис. 604 грн. проведений через систему електронних закупівель «Прозоро». Переможцем став ТОВ «Сумжитлобуд».

Проведені пробні пуски цих котелень з опаленням на твердому паливі. Після реєстрації декларації про готовність цих об’єктів та реєстрації котлів в інспекції Держгірпромнагляду в Краснопіллі збільшиться економія дорогого блакитного палива!

Дякуємо усім учасникам з реалізацію цих проектів за проведену роботу!

виконавчий комітет

 

Завершено реконструкцію котелень
Завершено реконструкцію котелень
Завершено реконструкцію котелень