• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Краснопільська селищна рада » Актуальні новини » Е-декларування для посадових осіб та депутатів Краснопільської селищної ради

Е-декларування для посадових осіб та депутатів Краснопільської селищної ради

 

 

Е-декларування для посадових осіб та депутатів Краснопільської селищної ради


 У зв’язку зі змінами антикорупційного законодавства України з 1 січня 2017 року розпочалася кампанія е-декларування доходів за 2016 рік. До кола осіб, які зобов’язані подати за 2016 рік електронну декларацію з поміж інших відносяться спеціалісти селищної ради та її депутати. Змінюється форма заповнення – паперова версія декларації відійшла у минуле, і вже необхідно заповнювати декларацію в електронному форматі, заповнивши її на офіційному веб-сайті національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) - nazk.gov.ua.

Нагадуємо, що електронні декларації мають бути заповнені до 1 квітня 2017 року.

Просимо звернути увагу, для заповнення та подання електронних декларацій необхідною умовою є наявність електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП). Тому особам, в котрих електронний цифровий підпис відсутній, необхідно замовити його виготовлення. Для виготовлення власного ЕЦП можна звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів. Одним із таких центрів є Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС, що знаходиться за адресою: м. Суми, пл. Покровська, буд. 2, приміщення податкової служби, 1-й пов., каб. 1 тел.: (0542) 70-17-95. Послуги зазначеного центру є безкоштовними.

Також звертаємо увагу суб’єктів декларування, що у зв’язку зі змінами антикорупційного законодавства змінилась і вартість подарунків. Уточнюємо, що вартість подарунка повинна не перевищувати один прожитковий мінімум для працездатних осіб, установлений на день прийняття подарунка, одноразово, а сукупна вартість цих подарунків, отриманих від однієї особи (групи осіб) протягом року, не перевищує двох прожиткових мінімумів, установлених для працездатної особи на 1 січня того року, у якому прийнято подарунки. Станом на 01.01.2016 один прожитковий мінімум становив 1378 грн.

Також просимо звернути особливу увагу, що Кодексом України про адміністративні правопорушення встановлена відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин е-декларації; неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані; подання завідомо недостовірних відомостей у е-декларації; порушення встановлених законодавством обмежень щодо одержання подарунків.

 

Юрисконсульт Сумцова С.Г.