• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Краснопільська селищна рада » Оголошення » Виконавчий комітет Краснопільської селищної ради нагадує про необхідність заключення договору на вивезення побутових відходів

Шановні Краснопільчани! Інформуємо Вас, що згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення  побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).

Згідно з рішенням 42 сесії 6 скликання Краснопільської селищної ради від 16.10.2015 року виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території селища Краснопілля визнано Краснопільську житлово-експлуатаційну дільницю.

Договір про надання послуг з вивезення побутових відходів був доведений до відома споживачів.  Такий договір є публічним договором, тобто, його дія поширюється на мешканців селища Краснопілля і умови такого договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.

Згідно з п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.

Згідно з Правилами благоустрою, чистоти та порядку утримання території Краснопільської селищної ради, затверджених рішенням 7 сесії 6 скликання від 28.04.2011 року, при виявленні фактів порушення зазначених Правил уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір на вивезення побутових відходів, звернутися в Краснопільську ЖЕД за адресою смт Краснопілля, вул. Горького, 4, для укладення такого договору.

 

Виконавчий комітет Краснопільської селищної ради