• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Краснопільська селищна рада » Оголошення » Порядок зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків

 

Урядом нашої країни визначено порядок зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків


 

Законом України № 417 в статтях 9, 10 визначено два види протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків. Дані протоколи повинні бути складені не менш як у двох примірниках, один з яких зберігається в співвласників (управителя), а другий передасться на зберігання виконавчому комітету селищної ради. Селищна рада розміщує результативну частину рішення, прийнятого зборами співвласників, на своєму офіційному веб-сайті Краснопільської селищної ради.

 

Види протоколів:

1. про визначення управителя та його відкликання, затвердження та зміну умов договору з управителем

2. про обрання уповноваженої особи (осіб) співвласників під час укладання, внесення змін та розірвання договору з управителем, здійснення контролю за його виконанням.

 

Порядок зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами, визначено – постановою КМУ від 24.02.16 р. № 109.

 

Відповідно до п. 4 даного Порядку після складення протоколу уповноважений зборами співвласник (управитель) надсилає до виконавчого комітету за місцем розташування відповідного багатоквартирного будинку рекомендованим листом з повідомленням про вручення або в інший спосіб, що підтверджуватиме отримання, заяву за формою 1 разом із протоколом.

 

У разі невідповідності вказаним вимогам відповідальна особа селищної ради за зберігання протоколу у строк, що не перевищує п'яти робочих днів з дня надходження зазначених документів до виконавчого комітету, повертає їх заявнику із зазначенням конкретних підстав для повернення.

 

Виконавчий комітет селищної ради забезпечує зберігання протоколів протягом усього життєвого циклу багатоквартирного будинку.

 

У виконавчому комітеті селищної ради співвласник та управитель можуть безоплатно отримувати засвідчену виконавчим комітетом копію протоколу.

 

У п’ятиденний строк з дня надсилання повідомлення про взяття протоколу на зберігання його результативна частина розміщується виконавчим комітетом на його офіційному веб-сайті.

 

Виконавчий комітет Краснопільської селищної ради