• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

 

Остріщенко Віктор Дмитрович 

 

В історії нашого Краснопілля знаменним є те, що двох представників однієї родини обирали на посаду селищного голови. Так, батько і син Остріщенко Дмитро Денисович та Віктор Дмитрович 30 років очолювали селищну раду, і недаремно. За цей час немало зроблено саме з їх ініціативи і за їх активної участі. Тож і не випадково, що обидва вони удостоєні почесного звання громадянина Краснопілля.

Тепер піде розмова про молодшого представника цього сімейства – Віктора Дмитровича. Початкова його життєва біографія мало чим відрізняється від біографій його ровесників. Після закінчення школи він вступив до Сумського машинобудівного технікуму, деякий час попрацював на виробництві в обласному центрі. Але ні в якому разі Віктор не полишив рідного краю. Щиро любов’ю до мальовничих місць селища, його околиць він зачаровувався все глибше, коли приїжджав до батьків, а тут друзі, а ще захоплюючі заняття футболом. Грав у краснопільських командах, особливо змужнів, коли захищав кольори угроїдської «Юності». Потім із друзями у 1982 році утворили на базі держлісгоспу «Явір», де особливо проявився його талант, як центрального захисника.

Тож не дивним було, коли молодий спеціаліст переїхав додому. Навчався без відриву від виробництва, здобував вищу освіту, працював у райсільгосптехніці, потім райвиконкомі, був заступником голови селищної ради. Звісно, більше віддавався спорту, бо згодом очолив районний комітет по фізкультурі та спорту. Турбот додалося, бо тепер про розвиток фізкультурно-масової роботи потрібно було дбати у всьому районі. Вирізнявся діловитістю, організованістю, умінням вирішувати поставлені завдання. Завжди прислухався до порад батька, який пройшов велику школу господарника: працював у райкомі партії, потім у місцевому колгоспі, а потім йому довірили очолити селищну раду. Тож Дмитро Денисович був прикладом для сина у всьому.

В.Д. Остріщенко вже у ті часи користувався повагою і авторитетом у людей, своїх земляків. Йому доручили керувати райпобуткомбінатом, обирали заступником голови районної ради. У 1994 році Віктор Дмитрович переміг на виборах голови селищної ради. На цій посаді особливо розкрився його талант керівника, вихователя. Він своє життя присвятив слугуванню людям, прагнув якісно, без затримок виконувати накази виборців. Спільно з депутатами за 18 років роботи на посаді голови на території селищної ради виконано чимало робіт по розвитку інфраструктури, благоустрою селища, поліпшенню життя земляків. Опираючись на місцевих керівників, трудові колективи за цей час у нас з’явилося чимало нових об’єктів господарського призначення, їх допоміжних структур. Про це свідчить така статистика:

-  1995 рік – введення в експлуатацію водозабору;
- 2003-2007 рр. – а) збудовано топочну з газовим обладнанням та прийнято на баланс селищної ради школу-сад селища Михайлівське;
б) зведено газопровід та встановлено обладнання в амбулаторії сімейної медицини (вул. Фрунзе);
в) збудовано каналізаційний колектор по вул. Сумська з послідуючим підключенням до нього будинків № 17, 25;
г) реконструйовано алею Героїв Радянського Союзу та повних кавалерів ордена Слави на меморіальному комплексі смт Краснопілля;
д) відкрито АЗС на вул. Сумська та Вокзальна та благоустроєно  прилеглі території;
 - у 2002, 2005 роках смт  Краснопілля займало призові місця в обласному конкурсі «Найкращий населений пункт з благоустрою та розвитку територіальної громади»;
-  у 2002 році селищний голова В.Д. Остріщенко був переможцем у номінації «Кращий селищний голова Сумщини».
 

Остріщенко Віктор Дмитрович


Зроблено таки немало, селищна рада завжди сприяла у газифікації вулиць, наведенні порядку, тощо. Шкода, звичайно, що ця робота через відомі причини дещо припинилася, але Віктор Дмитрович упевнений у тому, що Краснопілля набуде ще кращого вигляду, його жителі і жителі прилеглих сіл відчують ще більший комфорт, будуть усім забезпечені.

В.Д. Остріщенко нині на заслуженому відпочинку. Він постійно у думках про рідне селище, його розквіт. До його снаги ті добрі справи, які продовжують його наступники.