• 2.jpg
  Вітаємо на сайті Краснопільської селищної ради
 • 3.jpg
  Для діалогу з місцевою владою скористайтесь функцією "Зворотній зв’язок"
 • 4.jpg
  Зробимо разом наше селище сучасним і затишним
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg

Усі витрати сільських і селищних рад на встановлення і програмування двозонних лічильників з 1 січня 2017 року стали марними адже рішенням НКРЕ для освітлення в нічний час діє звичайний (денний) тариф. З 2005 року освітлення в нічний час коштувало лише 10% від  звичайного тарифу, в 2015 році – 25%, уже в грудні 2016 року – 60%.  На початку 2016 року 1 кВт електроенергії для освітлення коштував 66 коп, в грудні 2016 року ужу 1 грн 53 коп, за січень 2017 року заплатили по 2 грн 49 коп, за лютий будемо платити уже 3 грн 14 коп., тобто вартість за електроенергію використану на освітлення в 2017 році збільшиться в 3-4 рази в порівнянні з 2016 роком.

Іван ХОМІЧОВ: "Наші плани реальні і посильні!"У мешканців нашої територіальної громади накопичилось багато запитань, відтак є нагальна потреба в спілкуванні в режимі «запитання-відповідь» з Краснопільським селищним головою Іваном Петровичем Хомічовим. 


Це дійсно так, у круговерті вирішення питань та повсякденних турботах десь не вистачає часу для такого діалогу, проте, щодня спілкуюсь з краснопільчанами як у телефонному режимі так і при особистих зустрічах.  З самого початку  хочу сказати, що у Краснопільській селищній раді немає закритої інформації. Ми створили свій офіційний сайт, де розміщуємо інформацію як  про роботу селищної ради, так і нормативні документи, що приймаються в процесі роботи.  Впроваджуємо таку форму обговорення питань, що турбують жителів - це громадські слухання. Якщо у когось із жителів є питання, що викликають неоднозначну реакцію і потребують обговорення, вносьте свої пропозиції ми обов’язково на  них відреагуємо.


А тепер щодо роботи. Плани наші були реальні і посильні...